Sivrisinek İlaçlama

03 Nisan 2019
Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek


Sivrisinekler, sineklerin de ait olduğu Diptera grubuna aittirler. Aynı onlar gibi bir çift kanatları vardır. Genellikle uzun, ince bacakları ve büyük dillerinin bulunduğu kafaları vardır. Sivrisineklerin gövdeleri ve kanatları çoğu zaman küçük pullarla kaplıdır. Yetişkin sivrisineklerin boyu 3 ile 9 mm arasındadır.

Sivrisinekler özellikle evinizde bulunan yemek artıklarına ve meyve sebzelere gelirler. Aynı zamanda sivrisinekler bitkinin ve çiçeğin bol bulunduğu alanlarda da var olabilmektedirler. Sivirinekler çok çabuk çoğalabilen bir canlı türü olduğu için muhakkak önlem alınması gerekmektedir.

Bir sivrisinek tarafından ısırıldıysanız, bu dişi bir sivrisinektir. Erkek sivrisinekler genelde bitkilerle ilgilenir. Dişi sivrisineklerse yumurtlamadan önce kana ihtiyaç duyar

Pire, kene, bit gibi kan emerek beslenen sivrisineklerden kurtulmak insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hastalıkların başlangıcı olarak sayılan sivrisineklerin zararlarından korunmak şarttır.

Kapsamlı bir şekilde korunma için mutlaka sivrisinek ilaçlama servisinden yararlanılmalıdır. Ancak bu şekilde sivrisineklerin aileniz ve çevreniz için oluşturduğu tehdidi ortadan kaldırmış olursunuz.

Sivrisinek ilaçlama ile yok edilmeleri mümkün olan bu haşerelere karşı müdahalelerde geç kalınmamalıdır. Sivrisinek ilaçlama önemlidir. Çünkü bu haşereler özellikle geceleri insanlar uyurken çok hızla hareket etmelerine bağlı olarak çıkardıkları vızıltılarla oldukça rahatsız edici bir hal almaktadırlar. Bunun yanı sıra en önemlisi de insan kanı ile beslenirler. Buna engel olunması nedeniyle profesyonel kişilerin uygulayacakları yöntemler sizleri kesin çözümlere ulaştıracaktır.

Bireysel olarak, uçan haşere oldukları için yakalanmaları zor olan sivrisineklerden kurtulmak sadece bir kaçını yok ederek mümkün değildir. Üremelerine bağlı olarak sayıları da hızla artan bu haşereler, sivrisinek ilaçlama yaptırılarak kesin çözüm alınacak türlerdir.

Sivrisinek İlaçlama Yöntemi

Sisleme yöntemi ile ilaçlama; her ilaçlama yöntemi gibi sisleme yöntemi de sineğin en yoğun ve toplu halde bulunduğu yerlere yapılır. Sivrisinek en fazla akşam gün batarken ve sabah gün doğarken aktif olur. Sinek ilaçlamasını periyodik olarak yapmak gerekir. Çünkü sinekler her gün yumurta bırakan çok hızlı çoğalan haşerelerdir. Sisleme sivrisineğin bulunduğu alanlara ilaçlama motorları ile püskürtme yöntemi ile yapılır. Sivrisineğin mücadelesinde etkili bir yöntemdir.

Sivrisineklerden kurtulma işi son derece ciddi ve önemli bir iş olduğundan, bu işe kendi yöntemlerinizle çözmemelisiniz. Bu yüzden sivrisinek ilaçlaması işlemini, güvenilir ve işinin ehli olan kadromuza bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Sivrisinek İlaçlama da kesin ve profesyonel çözüm sunan İzmir Böcek İlaçlama firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak İzmir Sivrisinek İlaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

İzmir sivrisinek İlaçlama olarak; İzmir merkeze veya Aliağa, Bergama, Urla, Seferihisar, Karşıyaka, Selçuk, Karaburun, Narlıdere, Menemen, Tire, Balçova, Çiğli, Bornova, Kınık, Çeşme, Torbalı, Kemalpaşa, Güzelbahçe, Menderes, Buca, Ödemiş, Kiraz, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Foça, Beydağ, Bayındır ve Dikili bölgelerinden ev, apartman iş yeri fabrika, site alanlarında sivrisinek ilaçlama için Hemen arayın.

EGE PROFESYONEL ilaçlama; İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Namık Kemal Cad. No:115 Şirinyer Buca/İZMİR

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 505 001 11 12

Üst