Jel İlaçlama

02 Nisan 2019
Jel İlaçlama

Jel ilaçlama tamamen kokusuz ve evi kirletmeyen bir ilaçlama yöntemidir. ev işyeri ya da yazlık hiç farketmez jel ilaçlama hem temiz hem kalıcıdır.

1990’ların sonlarında ortaya çıkan bu uygulama ile tamamen kokusuz ve çok sağlıklı bir ilaçlama yöntemine sahip olduk. Jel İlaçlama ile ilacın insanlara nüfuz etmesi engellenmiş oluyor aynı zamanda uzun süre ilacın istenilen bölgede kalması sağlanıyor böylece uzun vadede haşere sorunu kökten çözülmüş oluyor çünkü hasbelkader haşereler tekrar ürese bile ilaç sayesinde kökleri kazınıyor.

Jel ilaçlama yapmadan önce hazırlık yapmanıza gerek kalmaz. Uçucu değildir. kokusu rayihası yoktur. sadece böcekleri hedef alır. İnsanlara zararlı değildir.

Jel ve benzeri ilaçlar sadece zararlı haşere yani börtü böcek dediğimiz küçük böcekler için kullanılan ilaçlardır. Jel İlaçlama özellikle hamam böceği grubundaki haşereler için kullanılır. alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, kara fatma gibi farklı türdeki hamam böcekleri için jel ilaçlama yaılmaktadır. bu ilaçlama türü hamam böcekleri için kesin çözümdür.

İzmir Jel İlaçlama


Jel ilaç uygulaması günün her saatinde ve her yere rahatlıkla yapılabilir. Firmamızda kullanılan Jel ilaçlar sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar olup kesinlikle haşere dışındaki canlılara olumsuz bir etki yapmaz.

İzmir Böcek İlaçlama firması olarak Jel İlaçlama yönteminin Her haşere gurubu için uygulanmadığını belitmek isteriz. Bu bakımdan kullanılan haşere gurubunu iyi seçmek gerekir.

Ölmesi zor olan bazı haşereler için jel kullanımı kesin sonuç vermez.

Jel ilaçlama yapılan bölgede yaklaşık 15 metrekarelik bir alanda etkili olur. Kullanılan ilaç sadece böceklerin duyabileceği bir koku yayar. Bu koku insanların duyması imkansız bir kokudur o yüzden insanlar için rahatsız edici değildir. Bu koku aynı zamanda böcekler için bir yemek çağrısıdır. Hamam böcekleri bu lezzetli jel yemeği yemek için yuvalarından çıkıp bu jeli yemek için ilaçlama yapılan bölgeye gelirler. Hamam Böcekleri için yemek gibi görünen jeller karınlarını doyurduklarında yuvalarına gittikleri zaman (yaklaşık 8 saatlik bir süredir.) iç kanama geçirmelerine sebep olur. Hamam böcekleri birbirlerini yedikleri için ölen hamam böceği diğer hamam böcekleri için besin kaynağıdır bu sefer canlı olan hamam böcekleri ölen arkadaşlarını yemeye başlar ve onlarda jel ilaçlamadan etkilenmiş olurlar.

Bu döngü evde jel ilaç durduğu sürece devam eder

İzmir Böcek İlaçlama olarak; İzmir merkeze veya Aliağa, Bergama, Urla, Seferihisar, Karşıyaka, Selçuk, Karaburun, Narlıdere, Menemen, Tire, Balçova, Çiğli, Bornova, Kınık, Çeşme, Torbalı, Kemalpaşa, Güzelbahçe, Menderes, Buca, Ödemiş, Kiraz, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Foça, Beydağ, Bayındır ve Dikili bölgelerinden ev, apartman iş yeri fabrika, site alanlarında jel ilaçlama için Hemen arayın.

3902 Görüntüleme

EGE PROFESYONEL ilaçlama; İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Namık Kemal Cad. No:115 Şirinyer Buca/İZMİR

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 505 001 11 12

Üst