Ev İlaçlama

01 Mayıs 2019

Haşere (böcek) ve kemirgenler yaşantımızın istenmeyen canlılardır.

İzmir Ev İlaçlama

Haşere (böcek) ve kemirgenler yaşantımızın istenmeyen canlılardır. Ancak biz istemesek de çeşitli yollar ile bu böcek ve kemirgenler (fare) evlerimize kadar girebilmektedir.

Çoğu kez bu sorun karşısında bireysel mücadele veririz. Kurtulduğumuzu zannederken tekrar karşılaşırız. Çünkü haşere ve kemirgen mücadelesinde bireysel mücadele sonuç vermez. Bazen kısa vadede sonuç verir. Bir bakarız ki yine aynı sorun.

Evimizde gördüğümüz bir böcek tanesi görünmeyen diğer böceklerin habercisidir. Çünkü böcekler ya da kemirgenler gündüzleri değil geceleri aktiftirler. Işıklar söndüğünde, biz uykuya daldığımızda böcekler için gün yeni başlıyordur.

Bu nedenle tek böcek bile görüldüğünde kesinlikle( böcek ya da kemirgen fark etmez) önlem alınmalıdır. Profesyonel böcek ilaçlama ya da kemirgen ilaçlama desteği alınmalıdır. Haşereler çok hızlı çoğalır. Sorun az iken kontrol altına almak her zaman kolaydır.

İzmir haşere ilaçlama firmasının Turgutlu'da en çok böcek uygulama sağladığı böcek türleri; kalorifer böceği, Alman hamam böceği,çıyan, akrep,kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği,örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağa kaçan böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, karafatma, mite, tatarcık, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, pamuk faresi, ev faresi,lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi

Ev ilaçlama oldukça önemlidir çünkü hayatımızın en büyük bölümü evlerimizde geçiyor. Sağlıklı yaşamak istiyorsak işe evimizi koruyarak ve doğru zamanlarda böcek ilaçlama uygulaması yaptırarak başlamalıyız.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Ev İlaçlama hizmetini; müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

İzmir Böcek ilaçlama olarak firmamız, Ev ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Ev ilaçlama da hizmetinizdedir.

İzmir Ev İlaçlama olarak; İzmir merkeze veya Aliağa, Bergama, Urla, Seferihisar, Karşıyaka, Selçuk, Karaburun, Narlıdere, Menemen, Tire, Balçova, Çiğli, Bornova, Kınık, Çeşme, Torbalı, Kemalpaşa, Güzelbahçe, Menderes, Buca, Ödemiş, Kiraz, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Foça, Beydağ, Bayındır ve Dikili bölgelerinden ev, apartman iş yeri fabrika, site alanlarında Ev ilaçlama için Hemen arayın.

EGE PROFESYONEL ilaçlama; İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Namık Kemal Cad. No:115 Şirinyer Buca/İZMİR

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 505 001 11 12

Üst