Akrep İlaçlama

07 Nisan 2019
Akrep ilaçlama

Akrep Hakkında Bilgi


400 milyon yıldır dünyada var olan bu haşere çok zehirlidir. Öyle ki akrep sokması yeryüzünde ki haşerelerin insanın başına getirebileceği en kötü şeylerdendir. Akrep haşereler arasında eklem bacaklılar grubunda incelenir.

Akrep sokması insan hayatı için çok tehlikelidir. Nitekim de insanlarda felçlik ve ölüme kadar gidebilecek sorunlara yol açmaktadır.

Bu nedenle akrepten kurtulmak şarttır ve akrep ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır. Dünyada akrebin 1.300 türü bulunmaktadır ve Antartika dışında dünyada her yerde yaşayabilir. Bu haşere görünüş itibarı ile değişikliğe uğramadan günümüze kadar gelebilmiştir.

Eklembacaklı türünden olan akrep; altı bacaklı, iki kıskaçlı ve kıvrık kuyrukları ve ucunda bulunan iğnesi ile çok zehirli canlılar arasındadır.

Akrep ilaçlama ile sağlığınızın güvence altına alınması şarttır. Bu canlılar kırmızı, siyah, kahverengi ve sarı, mavi renklerde görülürler. Boyları ortalama 5 cm dir. Ancak bu durum türlerine göre değişebilmektedir.

Akrepler topluca görülmezler çünkü yalnız yaşamayı daha çok severler. Bir de sıcak ve nemli ortamlarda bulunmayı daha çok isterler. Bu yüzden eğer evlerde akrep ilaçlama yapılacaksa önce bodrum katlarından ve tavan aralarından başlanılmalıdır. Bu uygulamayı da bizlere en sağlıklı yönleri ile akrep ilaçlama ekipleri yapmaktadır.

Akrep; kendinin tehlike altında olduğu durumlarda saldırmaktadır. Aksi halde saldırgan değildir.

Açık pencere ve kapılara yapacağınız sinekliklerde bu gibi haşere ve böceklerin evlerinize girmesini engelleyecektir. Genede bunların kesin çözüm olmadığını bilmeniz gerekmektedir. En Uygun olanı Evinizde veya iş yerinizde akrep problemi yaşadığınızı derhal akrep ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Akrep sokmalarına karşı önlem:

 • Akrebe çıplak elle dokunmayın.
 • Dış ortamlarda, açık arazide çıplak zemine yatılmamalı
 • Bölgenin akreplerinin zehirli olup olmadığı iyi öğrenmekte fayda vardır.

Akrep sokmasından sonra görülen bazı reaksiyonlar.

 • Üşüme, giyecek arama, sayıklama, sesten rahatsızlık duyma.
 • Yemek yeme ve yutma sorunu.
 • Konuşmakta güçlük çekmek.
 • İdrara çıkmada güçlüğü çekmek.
 • Sokulan yerde yanma, ağrı hissi.
 • Bacak bükememek, yürümede zorluk çekmek.

Akrep ilaçlama işlemi öncelikle canlının yaşamayı sevdiği alanlardan başlatılmalıdır. Akrep İlaçlama olarak evinizin özellikle akreplerin yuva olarak kullanacağı bölgelerin uzmanlar tarafından hazırlanan özel ilaçlar ile özel teknisyen ekipler tarafından detaylıca temizlenmesi gerekmektedir. Çok çabuk çoğalan Akrep; görüldüğü yerde öldürülmesi ile bir daha görülmeyeceği anlamına gelmez eğer yuvasında çoğalmış ise zaman içerisinde evinizde akrep görmeye devam edeceksinizdir.

Ev ortamında Akrep ilaçlama oldukça önemlidir çünkü hayatımızın en büyük bölümü evlerimizde geçiyor. Sağlıklı yaşamak istiyorsak işe evimizi koruyarak ve doğru zamanlarda böcek ilaçlama uygulaması yaptırarak başlamalıyız.

Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde Akrep İlaçlama hizmetini; müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatlar ile vermekteyiz.

İzmir Böcek ilaçlama olarak firmamız, Akrep ilaçlamada size hem uygun hem de garantili iş olanağı sunar. Etkin ve çözüm odaklı çalışan firmamız, uzmanlaşmış kadrosu ile Akrep ilaçlama hizmetinizdedir.

İzmir Akrep İlaçlama olarak; İzmir merkeze veya Aliağa, Bergama, Urla, Seferihisar, Karşıyaka, Selçuk, Karaburun, Narlıdere, Menemen, Tire, Balçova, Çiğli, Bornova, Kınık, Çeşme, Torbalı, Kemalpaşa, Güzelbahçe, Menderes, Buca, Ödemiş, Kiraz, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Foça, Beydağ, Bayındır ve Dikili bölgelerinden ev, apartman iş yeri fabrika, site alanlarında akrep ilaçlama için Hemen arayın.

EGE PROFESYONEL ilaçlama; İzmir Böcek İlaçlama olarak İzmir İl Merkezi ve çevresinde müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İletişim Bilgileri

 • Adres

  Namık Kemal Cad. No:115 Şirinyer Buca/İZMİR

 • Email

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 • Telefon

  +90 505 001 11 12

Üst